KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Teckning 11142564
nr 1114 2564
Julia Koceva
(f. 1992), Sverige
Teckning, Julia Koceva (f. 1992), Hästen, prick-teknik (stippling), signerad, 2016, 39x29
Julia Koceva, svensk tecknare född 1992.
Utrop:
1.500 kr
Såld:
300 kr
måndag 12 juni 2017
kl 20:13:47
11/6 18:12:02